III Rodzinne Zawody Wędkarskie

Macie już plany na 1 czerwca?
Wraz z Grupą Wędkarską - GOLDEN CARP zapraszamy serdecznie całe rodziny na III Rodzinne Zawody Wędkarskie. Właśnie ruszyły zapisy drużyn!
Wszelkich informacji udziela Paweł nr tel: 785 702 488
Udział może wziąć drużyna min. 2 osobowa, w tym jedno dziecko. Na stanowisku łowimy maks. na 2 wędki. Wygrywają drużyny z największą ilością złowionych ryb /zliczamy wagę/. Zapisy trwają do 29 maja lub do wyczerpania limitu miejsc.
Data dodania: 17.05.2024

Piknik w Woli Małej

W niedzielę 26 maja zaczynamy sezon piknikowy.
 
Na początek zapraszamy Was do Woli Małej.
Data dodania: 17.05.2024

Godziny otwarcia Kompleksu Boisk Sportowych "Orlik w Czarnej"

Przypominamy, że w sezonie letnim Orlik Czarna otwarty jest od poniedziałku do piątku w godz. 13.00-21,00. Rezerwacje grup zorganizowanych odbywają się telefonicznie.
537 161 996
Data dodania: 01.05.2024

Iskry Niepodległej w Gminie Czarna

ISKRY NIEPODLEGŁEJ to nowoczesny spektakl multimedialny umieszczony w specjalnie zaprojektowanej naczepie ekspozycyjnej, która może podróżować po całej Polsce. Za pomocą nowoczesnych technologii wizualnych prezentujemy fakty i postaci tworzące niesamowitą opowieść o potencjale naszej polskiej wspólnoty.

Data dodania: 24.04.2024

Międzynarodowy Dzień Tańca w Krzemienicy - fotorelacja

Dziękujemy wszystkim organizatorom z zespołu Krzemyki i uczestnikom Międzynarodowego Dnia Tańca: Zespołowi Mały FleszThe Path Dance - Żaneta MajcherEkrolWesele Krzemienickie oraz tancerzom z zespołu Krzemyki za wspaniałe wydarzenie! Największe podziękowania kierujemy do Jadwiga Harasymowicz, która czuwała nad wszystkim.

Obszerna fotorelacja dostępna na Facebooku Ośrodka Kultury w Krzemienicy.

Data dodania: 22.04.2024

Zespół Regionalny Wesele Krzemienickie z nagrodą Grand Prix

Takie wieści nadeszły do nas z Sędziszowa Małopolskiego. Wesele Krzemienickie wraca z XXXVI Wojewódzkiego Konkursu „Ludowe Obrzędy i Zwyczaje” z nagrodą Grand Prix! Gratulujemy.
Data dodania: 22.04.2024

Międzynarodowy Dzień Tańca w Krzemienicy

Wraz z Zespołem Krzemyki zapraszamy na 𝗠𝗶ę𝗱𝘇𝘆𝗻𝗮𝗿𝗼𝗱𝗼𝘄𝘆 𝗗𝘇𝗶𝗲ń 𝗧𝗮ń𝗰𝗮 𝟮𝟬𝟮𝟰 po raz trzeci do Krzemienicy.

𝟐𝟎 𝐤𝐰𝐢𝐞𝐭𝐧𝐢𝐚 𝟐𝟎𝟐𝟒 𝐨 𝐠𝐨𝐝𝐳𝐢𝐧𝐢𝐞 𝟏𝟕.𝟎𝟎 𝐰 𝐎ś𝐫𝐨𝐝𝐤𝐮 𝐊𝐮𝐥𝐭𝐮𝐫𝐲 i przed telewizorami dzięki relacji na żywo od Bliska.TV będziemy mogli podziwiać i wspólnie świętować z tancerzami.

Data dodania: 08.04.2024

Pismo Samorządu Terytorialnego "Nasza Gmina" nr 50 - marzec 2024 r.

Zapraszamy do lektury najnowszej odsłony gazety "Nasza Gmina".

Data dodania: 27.03.2024

Życzenia Wielkanocne

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkiej Nocy pełnych wiary, nadziei i miłości życzy Zespół GOKiR.

Data dodania: 27.03.2024

Utkane Historie Czarnej - dodatkowy spektakl

Zapraszamy na dodatkowy, trzeci już termin spektaklu "Siała se Kasia len" w reżyserii 𝐌𝐚ł𝐠𝐨𝐫𝐳𝐚𝐭𝐲 𝐒𝐨𝐰𝐲 𝐰 𝐨𝐩𝐚𝐫𝐜𝐢𝐮 𝐨 𝐬𝐜𝐞𝐧𝐚𝐫𝐢𝐮𝐬𝐳 𝐩𝐚𝐧𝐢 𝐌𝐚𝐫𝐢 𝐏𝐞𝐥𝐜 zapraszamy w piątek 22 marca.
Podczas wydarzenia będzie również możliwość zobaczenia wystawy prac 𝐊𝐚𝐭𝐚𝐫𝐳𝐲𝐧𝐲 𝐃𝐞𝐜𝐨𝐰𝐬𝐤𝐢𝐞𝐣 -𝐉𝐮𝐫𝐞𝐤 oraz uczestników warsztatów z tkactwa artystycznego.
Obowiązuje rezerwacja miejsc !
17 226 23 23
Data dodania: 07.03.2024
GOKiR Czarna wykorzystuje cookies, które są umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo zmienić te ustawienia, korzystając z ustawień przeglądarki internetowej.