Konkurs "Śnieżna kreacja"

Jeszcze są ferie a na dodatek spadł śnieg, wiec mamy dla Was zaproszenie do zabawy.
Ulep najciekawszą śnieżną kreację lub postać i prześlij do nas jej zdjęcie.
Data dodania: 14.01.2021

Ależ to była akcja! Wizyta Mikołaja w Gminie Czarna

Długotrwałe zamknięcie w domach i śnieg, który sypnął na kilka dni przed 6 grudnia wyzwoliły w ludziach tak wielkie pragnienie przeżycia czegoś pięknego, że musiało się ono w jakiś sposób zmaterializować.

Data dodania: 07.12.2020

Wizyta Św. Mikołaja w Gminie Czarna - trasy przejazdów

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami wizyty Św. Mikołaja w Gminie Czarna.

Data dodania: 30.11.2020

Mikołajki z GOKiR-em

Trudno wyobrazić sobie Mikołajki bez wizyty Mikołaja, więc w tym roku ze względu na obostrzenia zaproponowaliśmy przejażdżki po terenie naszej gminy. Podczas nich Mikołaj rozda drobne upominki. Wystarczy w tym czasie wypatrywać go w oknie lub w ogrodzie.
Trasy przejazdów w poszczególnych miejscowościach wraz z godzinowym planem zamieszczane będą na profilach FB Ośrodków Kultury.
Data dodania: 23.11.2020

Prace nad kalendarzem Gminy Czarna na rok 2021

Jak ten czas szybko leci, nie tak dawno (tak się nam przynajmniej wydaje ) pokazywaliśmy państwu efekty sesji zdjęciowej do kalendarza 2020.
Tymczasem już jesteśmy w trakcie kolejnych przygotowań do kalendarza na 2021 rok, który będzie stanowił kontynuację tematu pasji mieszkańców Gminy Czarna.
Data dodania: 09.11.2020

Informacja odnośnie dofinansowania projektu - "Wszyscy jesteśmy garncarzami - odkrywanie tradycji Medyni"

"Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Kultura - Interwencje 2020."

Data dodania: 24.08.2020

Gazeta "Nasza Gmina" Nr 40 - czerwiec 2020 r.

 

Dostępna jest elektroniczna wersja pisma samorządu terytorialnego Gminy Czarna.
Data dodania: 29.06.2020

Konkurs fotograficzny - "W kadrze na szlaku"

Już niedługo, już chwil kilka i ....... WAKACJE. Uczniowski Klub Sportowy "Czarna Szekla" zaprasza i już proponuje co zrobić z wolnym czasem. Zachęcamy serdecznie do rodzinnej zabawy, zwiedzania i fotografowania. Finał podczas wydarzenia na stawie w Medyni Łańcuckiej - będzie się działo więc zachęcamy do śledzenia FB Klubu, mają więcej konkursów w planach, no i więcej świetnych nagród!

Data dodania: 19.06.2020

Apel do rodziców

Zauważamy spory ruch na placach zabaw, szczególnie przy Ośrodek Kultury w Medyni Łańcuckiej dlatego apelujemy do rodziców by dzieci jednak pozostały w domach.

Data dodania: 13.03.2020

"Morderstwo w Orient Expressie"

Nowa premiera Teatru Dramatycznego. Tym razem Zygmunt Kluz sięgnął po klasykę kryminału. Przed nami sztuka „Morderstwo w Orient Expressie”, na motywach powieści Agathy Christie. 

Data dodania: 10.02.2020
GOKiR Czarna wykorzystuje cookies, które są umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo zmienić te ustawienia, korzystając z ustawień przeglądarki internetowej.