Międzynarodowy Dzień Teatru

Dziś Międzynarodowy Dzień Teatru - doskonała okazja aby przypomnieć dwie niedawne premiery w Krzemienicy i w Czarnej.

Data dodania: 27.03.2020

Lekcje toczenia naczyń na kole

Gdy minie zawierucha znów spotkamy się z Wami w Medyni. Tymczasem przygotowaliśmy dla Was kilka krótkich lekcji z toczenia naczyń na kole. Chodzi o to abyście nie zapomnieli jak się to robi i abyście byli przygotowani – gdy otworzymy dla Was nasze pracownie.

Do zobaczenia!

Data dodania: 23.03.2020

Apel do rodziców

Zauważamy spory ruch na placach zabaw, szczególnie przy Ośrodek Kultury w Medyni Łańcuckiej dlatego apelujemy do rodziców by dzieci jednak pozostały w domach.

Data dodania: 13.03.2020

Informacje odnośnie sezonu 2020 - Orlik w Czarnej

Od poniedziałku 16 marca 2020 roku rozpoczynamy zapisy na Orlik.

Rezerwacji boisk spotowych na sezon 2020 można dokonać od poniedziałku do piątku w godz. 16.00-20.00 pod nr tel. 605-450-446.

Data dodania: 10.03.2020

Wielkanocne Warsztaty Florystyczne

Święta Wielkanocne coraz bliżej, zapraszamy na warsztaty florystyczne do Ośrodków Kultury w Zalesiu, Czarnej oraz Woli Małej.

Data dodania: 10.03.2020

Informacja dot. koronawirusa

Szanowni Państwo,

w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 w trosce o bezpieczeństwo uczestników imprez oraz w celu minimalizacji ryzyka zarażenia zwracamy się do osób, które wróciły niedawno z zagranicy lub mają objawy grypy o rozważenie udziału
w najbliższych wydarzeniach.

Data dodania: 06.03.2020

Wystawa Malarstwa Kingi Ziobro-Działo

W ramach corocznych “Spotkań ze sztuką” zwanych także Babskimi Wieczorami, które odbywają się w Czarnej w okolicach Dnia Kobiet poza spektaklem teatralnym zawsze otwieramy nowa wystawę.
Data dodania: 05.03.2020

"Morderstwo w Orient Expressie" - dodatkowe spektakle

Sztuka cieszy się rekordową popularnością, dlatego będzie wystawiana jeszcze 23 lutego (zostały ostatnie wolne miejsca!) oraz 1 marca.

Data dodania: 19.02.2020

Babski wieczór - spotkania ze sztuką

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu "Babski wieczór".
W tym roku Teatr Do Trzech Razy Sztuka wystawi komedię pt. "Warto rozmawiać". Imprezie towarzyszyć będzie wernisaż wystawy malarstwa Kingi Ziobro-Działo. Szczegóły na plakacie.
Data dodania: 18.02.2020

"Morderstwo w Orient Expressie"

Nowa premiera Teatru Dramatycznego. Tym razem Zygmunt Kluz sięgnął po klasykę kryminału. Przed nami sztuka „Morderstwo w Orient Expressie”, na motywach powieści Agathy Christie.

Data dodania: 10.02.2020