Zakończenie cyklu szkoleń dla dzieci i młodzieży

Wczoraj w Ośrodku Kultury w Dąbrówkach zakończyliśmy cykl szkoleń dla dzieci i młodzieży rozwijających kompetencje cyfrowe. Odbywały się one w ramach projektu „Cyfrowe GOKi w podregionie rzeszowskim” realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa, Os priorytetowa: III Cyfrowe kompetencje społeczeństwa, Działanie: 3.2 Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej.
Data dodania: 16.06.2021

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021

W dniu 1 kwietnia 2021 r., w całej Polsce, rozpocznie się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Spis powszechny jest organizowany w odstępach 10-letnich. Jest on najważniejszym badaniem statystycznymnie tylko w Polsce, ale i w większości krajów w Europie i na świecie.

Data dodania: 24.05.2021

Rozpoczęły się szkolenia dla dzieci i młodzieży w ramach projektu Cyfrowe GOK-i

Dzisiaj (17.05.2021 r.) w Ośrodku Kultury w Dąbrówkach rozpoczęliśmy cykl szkoleń rozwijających kompetencje cyfrowe. Szkolenia odbywają się w ramach projektu "Cyfrowe GOK-i w podregionie rzeszowskim" w ramach programu "Polska cyfrowa", skierowane są dla dzieci i młodzieży i potrwają 30 godzin lekcyjnych.
Data dodania: 17.05.2021

Życzenia Wielkanocne

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, miłości i nadziei życzy zespół GOKiR w Czarnej,

Data dodania: 01.04.2021

Szkolenia online dla dzieci i młodzieży

GOKiR w Czarnej oraz Ośrodek Kultury w Dąbrówkach zapraszają dzieci i młodzież na szkolenia podnoszące kompetencje cyfrowe.

Data dodania: 29.03.2021

Konkurs Wielkanocny dla dzieci i młodzieży - Starostwo Powiatowe w Łańcucie

Starostwo Powiatowe w Łańcucie zaprasza dzieci i młodzież do udzialu w Konkursie Wielkanocnym. Szczegóły na plakacie oraz w regulaminie.

Data dodania: 11.03.2021

Orlik w Czarnej - nowy numer kontaktowy

UWAGA! Nastąpiła zmiana numeru telefonu kontaktowego Orlika w Czarnej. Zapraszamy do kontaktu pod nowym numerem: 534-226-411.

Data dodania: 11.03.2021

Udział w projekcie „Cyfrowe GOK-i w podregionie rzeszowskim”

Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Czarnej biorą udział w projekcie „Cyfrowe GOK-i w podregionie rzeszowskim”. Projekt organizowany jest w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w Programie Operacyjnym Polska Cyfrowa.

Data dodania: 03.03.2021

Stwórz własny gliniany serwetnik

Wciąż nie możemy powrócić do tradyjnych zajęć w Naszej pracowni "Ale Wypał" w Medyni Głogowskiej.
Z tego powodu Nasza instruktorka przygotowała kolejny tutorial, tym razem z użyciem samoutwardzalnej gliny, ktora możecie zakupić w sklepach plastycznych papierniczych czy dobrych dyskontach.
Dla osób, które zdecydują się na stworzenie własnoręcznie sekwetnika zgodnie z tutorialem i podeślą nam zdjęcia w komentarzu mamy tegoroczne kalendarze Gminy Czarna.

Zapraszamy i życzymy udanej pracy twórczej.
Data dodania: 15.01.2021

Konkurs "Śnieżna kreacja"

Jeszcze są ferie a na dodatek spadł śnieg, wiec mamy dla Was zaproszenie do zabawy.
Ulep najciekawszą śnieżną kreację lub postać i prześlij do nas jej zdjęcie.
Data dodania: 14.01.2021