𝐔𝐓𝐊𝐀𝐍𝐄 𝐇𝐈𝐒𝐓𝐎𝐑𝐈𝐄 𝐂𝐙𝐀𝐑𝐍𝐄𝐉 - spektakl "Siała se Kasia len"

Kolejnym etapem wydarzenia 𝐔𝐓𝐊𝐀𝐍𝐄 𝐇𝐈𝐒𝐓𝐎𝐑𝐈𝐄 𝐂𝐙𝐀𝐑𝐍𝐄𝐉 był spektakl "Siała se Kasia len" w reżyserii 𝐌𝐚ł𝐠𝐨𝐫𝐳𝐚𝐭𝐲 𝐒𝐨𝐰𝐲 𝐰 𝐨𝐩𝐚𝐫𝐜𝐢𝐮 𝐨 𝐬𝐜𝐞𝐧𝐚𝐫𝐢𝐮𝐬𝐳 𝐩𝐚𝐧𝐢 𝐌𝐚𝐫𝐢 𝐏𝐞𝐥𝐜.

Data dodania: 27.02.2024

𝐔𝐓𝐊𝐀𝐍𝐄 𝐇𝐈𝐒𝐓𝐎𝐑𝐈𝐄 𝐂𝐙𝐀𝐑𝐍𝐄𝐉 - fotorelacja

W miniony weekend miał miejsce finał Czarnieńskiej części projektu #podkarpackakulturabezbarier, którą realizowaliśmy z Podkarpackie Stowarzyszenie dla Aktywnych Rodzin oraz Gmina Czarna powiat Łańcut.

Data dodania: 27.02.2024

"𝑫𝙍𝑨𝙈𝑨𝙏 𝘽𝑬𝙕 𝙉𝑨𝙕𝑾𝙔" 𝑹𝙕𝑬𝘾𝒁 𝑶 𝑷𝙊𝑾𝙎𝑻𝘼𝑵𝙄𝑼 𝑺𝙏𝒀𝘾𝒁𝙉𝑰𝙊𝑾𝙔𝑴

Teatr Dramatyczny w Krzemienicy zaprasza na nowy spektakl w reżyserii Zygmunta Kluza
Sztukę można obejrzeć w trzech terminach:
1marca /piątek/ godz. 18.30
2 marca /sobota/ godz. 19.00
3 marca /niedziela/ godz. 18.00
Data dodania: 26.02.2024

I Rodzinny Bieg Ku Pamięći Żołnierzy Wyklętych

Zapraszamy na pierwsze takie wydarzenie w naszej Gminie - I Rodzinny Bieg Ku Pamięci Żołnierzy Wyklętych. 3 marca godz. 14.30 pod leśniczówką w Czarnej.
Data dodania: 26.02.2024

Widowisko w rajskim ogrodzie w Krzemienicy - fotorelacja

Audrey Hepburn powiedziała kiedyś takie piękne słowa: "Założyć ogród to uwierzyć w jutro".

Na progu wiosny i budzącego się życia zaprosiliśmy w piątek do 𝓻𝓪𝓳𝓼𝓴𝓲𝓮𝓰𝓸 𝓸𝓰𝓻𝓸𝓭𝓾, który założyliśmy w Krzemienicy.
Data dodania: 19.02.2024

𝒁𝑨𝑷𝑹𝑨𝑺𝒁𝑨𝑴𝒀 𝑫𝑶 𝑹𝑨𝑱𝑺𝑲𝑰𝑬𝑮𝑶 𝑶𝑮𝑹𝑶𝑫𝑼

Już w piątek, 16 lutego 2024 roku w Ośrodek Kultury w Krzemienicy podsumowanie cyklu warsztatów artystycznych dla dzieci, prowadzonych przez Bartosza Nalepę. Zobaczymy również spektakl taneczny w wykonaniu zespołu Krzemyki.

Data dodania: 14.02.2024

𝑼𝑻𝑲𝑨𝑵𝑬 𝑯𝑰𝑺𝑻𝑶𝑹𝑰𝑬 𝑪𝒁𝑨𝑹𝑵𝑬𝑱

Zapraszamy Was w podróż ukazującą rzemieślnicze dziedzictwo Czarnej.
Podczas spektaklu "Siała se Kasia len" w reż. 𝐌𝐚ł𝐠𝐨𝐫𝐳𝐚𝐭𝐲 𝐒𝐨𝐰𝐲 przypomnimy czasy ośrodka tkackiego, którego znaczącą część stanowili Czarniacy.
Data dodania: 14.02.2024

Bezpłatne badania w ramach programu "Profilaktyka 40 Plus"

Rusza akcja bezpłatnych badań w ramach programu "Profilaktyka 40Plus" w naszej Gminie.
Szczegółowy harmonogram badań oraz więcej informacji o rejestracji na plakacie.
Data dodania: 12.02.2024

Wyjazd na 𝐋𝐎𝐃𝐎𝐖𝐈𝐒𝐊𝐎 już za nami.

Drugi tydzień ferii rozpoczęliśmy wspólnym wyjazdem 50-tki dzieci i młodzieży terenu Gmina Czarna powiat Łańcut na kryte lodowisko do Rzeszowa Lodowa Tafla - Lodowisko Rzeszów na ul. Wyspiańskiego.

Data dodania: 05.02.2024

Punkt nieodpłatnej pomocy prawnej

Informujemy, że w Ośrodku Kultury w Czarnej funkcjonuje punkt nieodpłatnej pomocy prawnej. Zainteresowani poradami przyjmowani są w każdy czwartek w godzinach 15.00-19.00.

Data dodania: 02.02.2024