Życzenia Wielkanocne

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, miłości i nadziei życzy zespół GOKiR w Czarnej,

Data dodania: 01.04.2021

Szkolenia online dla dzieci i młodzieży

GOKiR w Czarnej oraz Ośrodek Kultury w Dąbrówkach zapraszają dzieci i młodzież na szkolenia podnoszące kompetencje cyfrowe.

Data dodania: 29.03.2021

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021

W dniu 1 kwietnia 2021 r., w całej Polsce, rozpocznie się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Spis powszechny jest organizowany w odstępach 10-letnich. Jest on najważniejszym badaniem statystycznymnie tylko w Polsce, ale i w większości krajów w Europie i na świecie.

Data dodania: 22.03.2021

Orlik w Czarnej - nowy numer kontaktowy

UWAGA! Nastąpiła zmiana numeru telefonu kontaktowego Orlika w Czarnej. Zapraszamy do kontaktu pod nowym numerem: 534-226-411.

Data dodania: 11.03.2021

Konkurs Wielkanocny dla dzieci i młodzieży - Starostwo Powiatowe w Łańcucie

Starostwo Powiatowe w Łańcucie zaprasza dzieci i młodzież do udzialu w Konkursie Wielkanocnym. Szczegóły na plakacie oraz w regulaminie.

Data dodania: 11.03.2021

Udział w projekcie „Cyfrowe GOK-i w podregionie rzeszowskim”

Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Czarnej biorą udział w projekcie „Cyfrowe GOK-i w podregionie rzeszowskim”. Projekt organizowany jest w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w Programie Operacyjnym Polska Cyfrowa.

Data dodania: 03.03.2021

Noworoczny Koncert młodzieży w Ośrodku Kultury w Dąbrówkach

Zapraszamy do obejrzenia Koncertu Noworocznego w wykonaniu młodzieży w Ośrodku Kultury w Dąbrówkach. :)

Data dodania: 28.01.2021

Podsumowanie konkursu "Śnieżna Kreacja"

O godz. 14.00 zakończyliśmy konkurs i sprawdziliśmy głosy.
Przedstawiamy 3 zwycięskie zdjęcia z największą ilością polubień, autorzy tych śnieżnych kreacji otrzymają nagrody główne, prosimy o podpisanie się pod swoim zdjęciem.
Pozostałe zdjęcia konkursowe również zostaną nagrodzone upominkiem za udział.
W celu odebrania nagród zapraszamy osobiście do biura Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji w Czarnej, przy Urzędzie Gminy w Czarnej (budynek C).
Nagrody można odbebrać od jutra, czekamy na Was od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-15.30.
Gratulujemy i dziękujemy za udział.
Data dodania: 21.01.2021

Koncert Noworoczny on-line w Ośrodku Kultury w Krzemienicy

W związku z sytuacją, wciąż nie możemy zaprosić państwa na świąteczne koncerty, które każdego roku w styczniu gromadziły nas przy wspólnym kolędowaniu. Dlatego tym razem przygotowaliśmy Noworoczny Koncert on-line.
Dziękujemy serdecznie za udział wszystkim zespołom:
* Zespół taneczny Iskierka - oddział w Krzemienicy, Zespół taneczny PASJA z Medyni Głogowskiej, Zespół muzyczny DUO z Zalesia, Zespół wokalno-instrumentalny Jakubki z Krzemienicy, Zespół muzyczny LATE ON TIME z Krzemienicy, Teatr taneczny CAMINO DANCE COMPANY z Krzemienicy oraz Instruktorom: Barbarze Leńczyk, Annie Socha, Jadwidze Leńczyk i Żanecie Majcher.
Życzymy udanego odbioru. :)
Data dodania: 21.01.2021

Stwórz własny gliniany serwetnik

Wciąż nie możemy powrócić do tradyjnych zajęć w Naszej pracowni "Ale Wypał" w Medyni Głogowskiej.
Z tego powodu Nasza instruktorka przygotowała kolejny tutorial, tym razem z użyciem samoutwardzalnej gliny, ktora możecie zakupić w sklepach plastycznych papierniczych czy dobrych dyskontach.
Dla osób, które zdecydują się na stworzenie własnoręcznie sekwetnika zgodnie z tutorialem i podeślą nam zdjęcia w komentarzu mamy tegoroczne kalendarze Gminy Czarna.

Zapraszamy i życzymy udanej pracy twórczej.
Data dodania: 15.01.2021