Wakacje 2019 z GOKiR-em w Czarnej

Zapraszamy do aktywności i udziału w zajęciach, warsztatach i innych wydarzeniach organizowanych podczas tegorocznych wakacji, szczegóły na plakacie. :)

Data dodania: 17.07.2019

Koncert Folklorystyczny pt. "Krzemieński Gościniec"

Już dziś zapraszamy serdecznie do Krzemienicy, gdzie w niedzielę 21 lipca odbędzie się Koncert Folklorystyczny pt. "Krzemieński Gościniec" w ramach XVIII Światowego Festiwalu Polonijnych Zespołów Folklorystycznych.
Oprócz lokalnych zespołów będziemy gościć Zespół "Karolinka" z Sao Mateus do Sul z Brazylii.
Data dodania: 11.07.2019

XXIV Jarmark Garncarski

Zapraszamy gorąco do Medyni Głogowskiej na XXIV Jarmark Garncarski - 7 lipca 2019 roku (niedziela). Szczegóły wydarzenia na plakacie.

Dzień wcześniej - 6 lipca, odbędzie się gra terenowa po zagłębiu garncarskim. Więcej szczegółów niebawem.

Do zobaczenia!

Data dodania: 25.06.2019

Msza św. w Parku MB Jagodnej

Proboszcz Parafii Medynia Głogowskia oraz Wójt Gminy Czarna zapraszaj

ą na tradycyjne już, coroczne Święto w Parku MB Jagodnej.

Data dodania: 24.06.2019

Bajkowy Dzień w Krzemienicy - dla dzieci i dorosłych

Teatr Dramatyczny w Krzemienicy zaprasza na spektakl w III aktach, czterech odsłonach:

AKT I - "O dzielnym Piaście"

AKT II - "Dwunastu podróżnych"

AKT III - "Śnieżka"

Zapraszamy 15 i 16 czerwca o godz. 17.00 - wstęp wolny.

Data dodania: 06.06.2019

Piknik Sąsiedzki na Błoniach w Czarnej

Zapraszamy serdecznie na Sąsiedzki Piknik na Błoniach, który odbędzie się 9 czerwca 2019 roku nam terenie Boisk Sportowych Orlik w Czarnej. Szczegóły na plakacie. Do zobaczenia. :)

Data dodania: 03.06.2019

"Wieczór bajek bez komputera" z Teatrem "Do Trzech Razy Sztuka"

2 czerwca w sobotę o godz 18.00 zapraszamy do Ośrodka Kultury w Czarnej na projekcję wspaniałych bajek z przeźroczy wspólnie z Teatrem Do Trzech Razy Sztuka.

Zapraszamy gorąco wszystkich bez ograniczeń wiekowych. :)

Data dodania: 29.05.2019

Dzień Dziecka w Zagrodzie Garncarskiej

W niedzielę 2 czerwca zapraszamy do Zagrody na ceramiczną przygodę. Zaczynamy wspólnym zwiedzeniem od godz. 13.00.

Zapraszamy gorąco wszystkich bez ograniczeń wiekowych. :)

Data dodania: 29.05.2019

Fotorelacja z Nocy w Zagrodzie Garncarskiej

Data dodania: 20.05.2019

Noc w Muzeum w Ośrodku Garncarskim Medynia

Szczegóły wydarzenia na plakacie, zapraszamy serdecznie.

Data dodania: 13.05.2019