Wiosenne warsztaty rękodzieła - fotorelacja

W dniu 14.05.2022r. Stowarzyszenie Rozwoju Twórczości Artystycznej „Vive”, przy współpracy Biblioteki Publicznej w Krzemienicy i Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji w Czarnej zorganizowało „Wiosenne warsztaty z rękodzieła”.

Data dodania: 18.05.2022

Wiosenne warsztaty rękodzieła w Ośrodku Kultury w Krzemienicy

Zapraszamy serdecznie.

Data dodania: 10.05.2022

Wystawa rzeźby Jana Grabarza "OJCZYZNA" - fotorelacja

3 maja w Ośrodku Kultury w Dąbrówkach została otwarta wystawa rzeźby Jana Grabarza "OJCZYZNA".
Serdecznie zapraszamy do odwiedzania, środa - piątek w godz. 13.00 - 20.00.
Data dodania: 04.05.2022

Spektakle pt. "Warto rozmawiać" ponownie w Ośrodku Kultury w Czarnej

Terminy:

7 maja - godz. 18.00

8 maja - godz. 18.00

14 maja - godz. 18.00 spektakl specjalny dla Kuby

Więcej informacji na Facebooku: Do Trzech Razy Sztuka

Data dodania: 27.04.2022

Wystawa rzeźby "OJCZYZNA" Jana Grabarza w Ośrodku Kultury w Dąbrówkach

Tuż po tegorocznych Uroczystych obchodach 3 maja zapraszamy państwa na Wystawę Rzeźby pt.; " OJCZYZNA" autorstwa Jana Grabarza. Artysty z Pogwizdowa, który inspiracje czerpie z obserwacji otaczającego świata i własnych przemyśleń dotyczących istnienia- narodzin, życia i przemijania człowieka, tematyki religijnej, czy patriotycznej.

Data dodania: 27.04.2022

Jola dla dzieci w Ośrodku Kultury w Medyni Łańcuckiej

Zapraszamy na zajęcia pokazowe - 27 kwietnia 2022 roku, szczegóły na plakacie.

Data dodania: 26.04.2022

Międzynarodowy Dzień Tańca w Ośrodku Kultury w Krzemienicy

Jeszcze w świątecznym nastroju zapraszamy państwa na taneczne wydarzenie do naszego Ośrodka kultury do Krzemienicy w najbliższą niedzielę.

Data dodania: 19.04.2022

Pismo Samorządu Terytorialnego ˝Nasza Gmina˝ Nr 44 kwiecień 2022

Najnowszy numer "Naszej Gminy" już dostępny.

Data dodania: 13.04.2022

"Wierność misji kobiety wiejskiej - z kart historii Krzemienicy"

Zapraszamy Państwa na wystawę fotograficzną zorganizowana przez Stowarzyszenie Izba Pamięci Kobiety Wiejskiej KGW w Krzemienicy realizowaną w ramach projektu "Wierność misji kobiety wiejskiej - z kart historii Krzemienicy" dofinansowanego w ramach grantu Lokalnej Grupy Działania "Eurogalicja" z zakresu "Przedsięwzięcia integrujące mieszkańców obszarów wiejskich".
Data dodania: 15.03.2022

Babski wieczór - spotkania ze sztuką odbędzie się w innym terminie

Ze względu na sytuację na Ukrainie Babski Wieczór odbędzie się w innym terminie, będziemy informować Państwa na bieżąco.

Jednocześnie zachęcamy do pomocy Naszym Sąsiadom, więcej informacji na profilu Facebookowym GOKiR w Czarnej.

Data dodania: 02.03.2022