Wieczór w Ogrodzie Spotkań

Ośrodek Kultury w Dąbrówkach zaprasza już w najbliższy piątek.

Data dodania: 03.08.2020

Zajęcia "Zdrowy kręgosłup"

Ośrodek Kultury w Dąbrówkach serdecznie zaprasza.

Data dodania: 30.07.2020

Wielkie Podróże Lokalnymi Szlakami

Uczniowski Klub Sportowy "Czarna Szekla" oraz GOKiR w Czarnej serdecznie zapraszają na piknik rodzinny przy akwenie wodnym koło Ośrodka Kultury w Medyni Łańcuckiej.

2 sierpnia 2020 roku, początek godz. 10.00

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną osoby, które wezmą udział w wydarzeniu prosimy o zapoznanie się z zasadami i zaleceniami zachowania ostrożności podczas imprezy.

Dokument do wglądu TUTAJ.

Zarządzenie w sprawie zasad i zaleceń zachowania ostrożności.

Data dodania: 24.07.2020

Letnia oferta Ośrodka Garncarskiego Medynia

Ośrodek Garncarski w Medyni Głogowskiej serdecznie zaprasza.

Data dodania: 16.07.2020

Bitwa o wozy - druga tura

Tym razem, rozdanych zostanie łącznie 49 samochodów, po jednym na każde województwo według wg stanu granic województw na dzień 31.12.1998 r. Pieniądze na nowy wóz strażacki ma otrzymać gmina do 20 tys. mieszkańców z największą frekwencją w II turze wyborów prezydenckich.

Data dodania: 06.07.2020

Letnia przygoda z lekkoatletyką - zapraszamy

Stowarzyszenie WiR Kopernik zaprasza na letnią przygodę z lekkoatletyką. Szczegóły na plakacie.

Data dodania: 03.07.2020

I Podkarpacki Konkurs Ceramiczny "Medynia 2020" - I Edycja Gliniany Lampion

Serdecznie zapraszamy do udziału w I Podkarpackim Konkursie Ceramicznym „Medynia 2020”. Tematem I edycji jest „ Gliniany Lampion”.

Konkurs skierowany jest do  pracowni ceramicznych i indywidualnych twórców z terenu Podkarpacia. Inspirowany jest ponad wiekowymi tradycjami jednego z największych w Polsce ośrodków  garncarskich w Medyni Głogowskiej. Szczegółowe informacje zawarte są w załączonym regulaminie.

Zadanie realizowane jest w ramach projektu „ XXV Medyński Jarmark Garncarski – Inspiracje dziedzictwem” współfinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Data dodania: 02.07.2020

Ośrodek Kultury w Dąbrówkach poszukuje Akordeonisty

Grasz na akordeonie? Może znasz kogoś kto gra? lub znasz kogoś kto zna... Zapraszamy serdecznie do współpracy.

Data dodania: 01.07.2020

Wakacje z GOKiR-em w Czarnej

Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami zajęć organizowanych przez GOKiR w Czarnej podczas wakacji 2020 r.

Data dodania: 01.07.2020

Gazeta "Nasza Gmina" Nr 40 - czerwiec 2020 r.

Dostępna jest elektroniczna wersja pisma samorządu terytorialnego Gminy Czarna.
Data dodania: 29.06.2020