Żelazne Kwiaty - Piłsudczycy

Teatr Dramatyczny w Krzemienicy zaprasza - 23, 24 marca, godz. 18.00

Data dodania: 20.03.2019

Wystawa pt. "Gwizdaczka z Krzemienicy" w 10. rocznicę śmierci Heleny Gwizdak

GOKiR w Czarnej oraz Rodzina Artystki zapraszają na wystawę do Ośrodka Kultury w Krzemienicy - 4 kwietnia 2019 roku, godz. 18.00

Data dodania: 20.03.2019

"Żona na niby" w Gminnym Ośrodku Kultury w Żołyni oraz w Ośrodku Kultury w Czarnej

Spektakl Teatru "Do Trzech Razy Sztuka" pt. "Żona na niby" okazał się wielkim sukcesem. Tych z Państwa, którzy jeszcze nie zdążyli jeszcze obejrzeć spektaklu zapraszamy 31 marca do Żołyni oraz 13 kwietnia ponownie do Czarnej.

Data dodania: 19.03.2019

Warsztaty wielkanocne w Ośrodku Kultury w Krzemienicy

Stowarzyszenie Rozwoju i Twórczości Artystycznej "VIVE" oraz Biblioteka Publiczna w Krzemienicy zapraszają na Warsztaty Wielkanocne, które odbędą się 30 marca o godz. 14.00 w Ośrodku Kultury w Krzemienicy.

Data dodania: 14.03.2019

Spektakl "Żona na niby" - drugi termin

W związku z ogromnym zainteresowaniem spektaklem Teatru Do Trzech Razy Sztuka "Żona na niby" informujemy, że sztuka zostanie wysawiona ponownie w Ośrodku Kultury w Czarnej w dniach 16, 17 marca o godz. 18.00. Szczegóły na plakacie.

Data dodania: 28.02.2019

Babski Wieczór - spotkania ze sztuką

Zapraszamy na kolejny Babski Wieczór - spotkania ze sztuką. W tym roku w programie spektakl Teatru Do Trzech Razy Sztuka "Żona na niby" oraz wystawa fotografii Katarzyny Michno pt. "ONA".
Szczegóły na plakacie.

Data dodania: 22.02.2019

"Malowanie domków dla ptaków" organizowane przez Stowarzyszenie LGD "EUROGALICJA"

Wielkimi krokami zbliża się wiosna a wraz z nią okres lęgowy ptaków. W związku z tym 22 lutego 2019 roku Stowarzyszenie LGD „EUROGALICJA” organizuje malowanie domków dla ptaków.

Więcej informacji TUTAJ

Data dodania: 13.02.2019

Spotkanie z żeglarką Anną Wicher

Klub żeglarski w Medyni? A dlaczegóż by nie.
Zwłaszcza gdy mogłaby go poprowadzić żeglarka z takim doświadczeniem jak Anna Wicher, która od 2 lat mieszka w naszej gminie i chce podzielić się z nami swoją pasją!
Na spotkaniu Ania zabierze nas w podróż na daleką północ, posłuchamy szant i nauczymy się techniki wiązania węzłów żeglarskich.

Zapraszamy w najbliższy piątek do Ośrodka Kultury w Medyni Głogowskiej a w następny do Ośrodka Kultury w Krzemienicy.

Data dodania: 11.02.2019

Ferie z GOKiR w Czarnej

Zapraszamy do udziału w zajęciach organizowanych w Ośrodkach Kultury podczas ferii zimowych 2019 r.

Data dodania: 04.02.2019

Koncert "Kolędnicy z Krzemienicy"

Niedzielny koncert „Kolędnicy z Krzemienicy” odbył się przy pełnej sali. Na scenie wystąpiły lokalne zespoły (Mix Dance, Zespół Śpiewaczy KGW, Jakubki, Pętelki) oraz krzemienickie rodziny muzykujące. „Kolędnicy” z zespołu Wesele Krzemienickie (zwani w tutejszej gwarze „drabami”) złożyli starodawne życzenia „Na szczęście, na zdrowie, na ten Nowy Rok…” Koło Gospodyń Wiejskich częstowało gości barszczem, który chyba wszystkim smakował.

Data dodania: 24.01.2019