Piknik Rodzinny w Zalesiu - fotorelacja

W sobotę 15 czerwca Ochotnicza Straż Pożarna w ZalesiuKgw Jodełka Zalesie, Zespół Szkół w Zalesiu, Sołtys oraz Rada Sołecka zaprosili mieszkańców na piknik. W części artystycznej zobaczyliśmy dzieci i młodzież z Zespołu Szkół oraz Zespół Taneczny Krzemyki.
Rada Rodziców i Członkinie OSP zorganizowały zbiórkę oraz licytację przedmiotów na rzecz Karinki.
Data dodania: 17.06.2024

𝐙𝐀𝐂𝐙𝐘𝐍𝐀𝐌𝐘 𝐍𝐈𝐄𝐙𝐖𝐘𝐊Ł𝐀̨ 𝐏𝐑𝐙𝐘𝐆𝐎𝐃𝐄̨ 𝐙𝐄 𝐒𝐙𝐓𝐔𝐊𝐀̨

Właśnie ruszamy z rekrutacją na cykl niesamowicie ciekawych spotkań prowadzonych przez cenionych artystów, w ramach projektu „Na styku dwóch światów”.

𝐙𝐚𝐩𝐫𝐚𝐬𝐳𝐚𝐦𝐲 𝐝𝐨 𝐮𝐝𝐳𝐢𝐚ł𝐮 𝐦ł𝐨𝐝𝐳𝐢𝐞𝐳̇ 𝐢 𝐝𝐳𝐢𝐞𝐜𝐢 𝐩𝐨𝐰𝐲𝐳̇𝐞𝐣 𝟖 𝐫𝐨𝐤𝐮 𝐳̇𝐲𝐜𝐢𝐚.

Data dodania: 17.06.2024

𝐋𝐞𝐬́𝐧𝐚 𝐩𝐫𝐳𝐲𝐠𝐨𝐝𝐚 𝐳 𝐡𝐢𝐬𝐭𝐨𝐫𝐢𝐚̨ 𝐰 𝐭𝐥𝐞 - 𝐰𝐫𝐚𝐜𝐚𝐦𝐲 𝐰𝐬𝐩𝐨𝐦𝐧𝐢𝐞𝐧𝐢𝐚𝐦𝐢 𝐝𝐨 𝐧𝐚𝐬𝐳𝐞𝐣 𝐠𝐫𝐲 𝐭𝐞𝐫𝐞𝐧𝐨𝐰𝐞𝐣 😀

Gra „Pseudonim Michał Smok” była jedną wielką przygodą. Zarówno dla jej uczestników, jak i nas - organizatorów! Była jednym z kluczowych elementów projektu "Ciche Bohaterki" poświęconego kobietom - uczestniczkom powstania styczniowego. Tytułowy „Michał Smok” to pseudonim Henryki Pustowójtówny - najbardziej znanej bohaterki powstańczego zrywu z 1863 roku.

Data dodania: 12.06.2024

Podsumowanie sezonu artystycznego 2023/2024

Już w najbliższy piątek (14 czerwca) o godz. 17:30 wspólnie z Jakubki zapraszamy na koncert podsumowujący sezon artystyczny 2023/2024. Będzie z nami również Kremenez Band.
Zapraszamy
Data dodania: 12.06.2024

Piknik przy Zespole Szkół w Krzemienicy

W Piątkowe popołudnie zostaliśmy zaproszeni do współpracy przy organizacji Pikniku Rodzinnego w Krzemienicy.

Data dodania: 10.06.2024

𝐏𝐢𝐤𝐧𝐢𝐤 𝐰 𝐃𝐚̨𝐛𝐫𝐨́𝐰𝐤𝐚𝐜𝐡 𝐳𝐚 𝐧𝐚𝐦𝐢 - fotorelacja

W poniedziałkowe przedpołudnie na gorąco po niedzielnych emocjach śpieszymy z gratulacjami i podziękowaniami dla organizatorów Pikniku w Dąbrówkach dla Zespół Szkół w DąbrówkachDyrekcji i Rady Pedagogicznej oraz Rady Rodziców.

Data dodania: 10.06.2024

Piknik Rodzinny w Woli Małej - fotorelacja

Po kilku dniach wciąż z tak samo miło wspominamy nasz niedzielny piknik w Woli Małej.

Data dodania: 29.05.2024

Piknik Rodzinny w Dąbrówkach

W niedzielę 9 czerwca wspólnie z Zespół Szkół w Dąbrówkach i Radą Rodziców oraz KS Dąbrówki zapraszamy na piknik rodzinny.

Data dodania: 29.05.2024

𝒟𝓏𝒾ℯ𝓃́ 𝒟𝓏𝒾𝒶ł𝒶𝒸𝓏𝒶 𝒦𝓊𝓁𝓉𝓊𝓇𝓎

Dziś wyjątkowy dla nas dzień - 𝒟𝓏𝒾ℯ𝓃́ 𝒟𝓏𝒾𝒶ł𝒶𝒸𝓏𝒶 𝒦𝓊𝓁𝓉𝓊𝓇𝓎. Nasze małe święto.
Ale nie tylko nasze! To dzień każdego, kto swoim działaniem przyczynia się do rozwoju kultury. Każdego, kto czuje i rozumie, jaka ta dziedzina jest ważna dla nas wszystkich, jak prowokuje do myślenia, pobudza kreatywność, wyzwala emocje. Pozwala poczuć się wyjątkowo, a co najważniejsze, wzbogaca nas samych...
Data dodania: 29.05.2024

ISKRY NIEPODLEGŁEJ

Dziś o godzinie 9.00 w Dąbrówkach miał miejsce inauguracyjny pokaz widowiska multimedialnego o wybitnych Polkach i Polakach.

Data dodania: 28.05.2024
GOKiR Czarna wykorzystuje cookies, które są umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo zmienić te ustawienia, korzystając z ustawień przeglądarki internetowej.