Dzień Seniora w Ośrodku Kultury w Dąbrówkach - fotorelacja

Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć ze spotkania z okazji Dnia Seniora w Dąbrówkach.
Chcemy jeszcze raz serdecznie podziękować dzieciom i młodzieży ze Szkoły Podstawowej w Dąbrówkach, Zespołowi Golden Age i Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich za tak sprawne przygotowanie całości oraz pysznego poczęstunku.
Dziękujemy serdecznie wszystkim uczestnikom i przybyłym gościom.
Data dodania: 06.02.2023

Walentynkowy koncert w Ośrodku Kultury w Krzemienicy

Mamy dla Was propozycję na walentynkową niedzielę w naszym Ośrodku. Już 12 lutego będziecie mogli posłuchać muzyki zespołu Queen w wykonaniu Orkiestra Dęta z Kraczkowej.

Serdecznie zapraszamy

Data dodania: 03.02.2023

Spektakl teatralny Błogosławiona Wina - fotorelacja

W miniony weekend na naszej Krzemienickiej scenie znowu zobaczyliśmy wspaniała sztukę przygotowaną przez Pana Zygmunta Kluza oraz Teatr Dramatyczny w Krzemienicy. Gratulujemy aktorom wspaniałej gry, pięknych strojów oraz pełnej sali co widac na zdjęciach.
Jeśli ktoś z Państwa chciałby jeszcze nadrobić zaległości i zobaczyć spektakl BŁOGOSŁAWIONA WINA zapraszamy w najbliższy piątek o godz 18.00 do Ośrodek Kultury w Krzemienicy.
Data dodania: 30.01.2023

Zakończenie ferii zimowych w Zalesiu - fotorelacja

Zalesie - gratulujemy świetnego, klimatycznego zakończenia Ferii.
Dziękujemy za pomoc:
Data dodania: 30.01.2023

Badania profilaktyczne 40+

Centrum Medyczne MEDYK zaprasza mieszkańców Gminy Czarna na badania profilaktyczne 40+.
Teraz łatwiej dostępne, bo w każdym Ośrodku Kultury Gmina Czarna powiat Łańcut.
Szczegóły na plakatach.
Data dodania: 24.01.2023

Wyjazd na lodowisko - fotorelacja

Takie FERIE lubimy najbardziej !
Pogoda nam dopisała, a aura iście zimowa
Wyjazd na lodowisko do Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Białobrzegach uważamy za udany
Data dodania: 23.01.2023

Bal Karnawałowy w Ośrodku Kultury w Dąbrówkach - fotorelacja

Mnóstwo wrażeń, muzyka, gry, zabawy z chustą animacyjną, słodki poczęstunek, sensoplatyka, bitwa na śnieżki, konkurs na najładniejsze stroje karnawałowe. Dzieci bawiły się wspaniale, zapraszamy do oglądania fotorelacji. Dziękujęmy panu Tomkowi, panu Łukaszowi, pani Joli, paniom z KGW z Dąbrówek oraz rodzicom za współpracę w przygotowaniach balu dla najmłodszych. Razem można więcej!!!

Data dodania: 18.01.2023

Teatr Dramatyczny zaprasza na sztukę „Błogosławiona wina”

Teatr Dramatyczny zaprasza na sztukę „Błogosławiona wina” w reżyserii Zygmunta Kluza, na podstawie powieści Zofii Kossak. Premiera odbędzie się 27 i 28 stycznia (piątek i sobota) o godzinie 18:00 oraz 29 stycznia (niedziela) o godz. 17.00.

Miejscówki do pobrania na tydzień przed występem w Ośrodku Kultury od poniedziałku do piątku w godzinach 17:00 – 20:00 i na godzinę przed spektaklem. Można też rezerwować je telefonicznie pod numerem 609 502 716.

Data dodania: 18.01.2023

4 Leśna Zadyma w Czarnej - Zimowy Maraton Rowerowy

Łańcuckie Stowarzyszenie Cyklistów organizuje wspólnie z Gminą Czarna oraz z GOKiR w Czarnej IV Zimowy Maraton MTB Leśna Zadyma w dniu 21 stycznia 2023 roku na terenie masywu leśnego Leśnictwa Czarna k/Łańcuta.

Data dodania: 16.01.2023

KOLĘDOWALI W KRZEMIENICY

Wieloletnią tradycją jest już wspólne kolędowanie grup działających przy ośrodku kultury. Nie było inaczej i w tym roku. Na spotkanie z „Kolędnikami z Krzemenicy” w sobotę 7 stycznia licznie przybyli mieszkańcy i zaproszeni goście. Spotkanie rozpoczęło się od wizyty duszpasterskiej, podczas której ks. Michał Czelny pobłogosławił temu miejscu i obecnym oraz pokropił wszystkich święconą wodą.

Data dodania: 13.01.2023
GOKiR Czarna wykorzystuje cookies, które są umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo zmienić te ustawienia, korzystając z ustawień przeglądarki internetowej.