I RODZINNY BIEG KU PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH - FOTORELACJA

Podczas 𝐈 𝐑𝐎𝐃𝐙𝐈𝐍𝐍𝐄𝐆𝐎 𝐁𝐈𝐄𝐆𝐔 𝐤𝐮 𝐩𝐚𝐦𝐢ę𝐜𝐢 Ż𝐨ł𝐧𝐢𝐞𝐫𝐳𝐲 𝐖𝐲𝐤𝐥ę𝐭𝐲𝐜𝐡 3 marca pod Leśniczówką w Czarnej największą niespodziankę sprawili organizatorom tak licznie zgromadzeni biegacze. Wspaniale było zobaczyć tak wielu rodziców z dziećmi oraz osoby, chcące wraz z nami w ten sposób uczcić pamięć czasów trudnych w naszej historii. Dlatego zanim podziękowania dla zaangażowanych - Składamy gratulacje dla Was wychowujących to młode pokolenie wduchu wiary i pamięci.

Dlatego pierwsze podziękowanie kierujemy do inicjatora tego wydarzenia 𝐑𝐞𝐦𝐢𝐤𝐚 𝐒𝐳𝐲𝐦𝐚ń𝐬𝐤𝐢𝐞𝐠𝐨, który również przez treningi i organizowanie akcje społecznych pomaga wychowywać NASZE MŁODE POKOLENIE.
-Dzięki jego zaangażowaniu do wydarzenia dołączyła
3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej, #3PBOT
-na Jego zaproszenie odwiedził nas Pasjonat - Kustosz ekspozycji historyczno - dydaktycznej przy Górze Śmierci w Paszczynie Marian Matkowski
- na jego pomysł odpowiedzieli sponsorzy:
HANA-TRANS
INOX CONSTRUCTIONS
MBZ produkcja i sprzedaż palet
Dzięki którym mogliśmy wystartować w tych pięknych pamiątkowych koszulkach wydrukowanych przez BMJ Studio Reklamy

Pragniemy również podziękować Wojciechowi Peszko, który również całym sercem zaangażował się w organizację tego wydarzenia:
- na jego zaproszenie odwiedzili nas: Żołnierze Armii Krajowej:
Ppłk 𝐒𝐭𝐞𝐟𝐚𝐧 𝐌𝐢𝐜𝐡𝐚𝐥𝐜𝐳𝐚𝐤 𝐩𝐬. " 𝐁𝐫𝐳𝐨𝐳𝐚"
Por 𝐖ł𝐚𝐝𝐲𝐬ł𝐚𝐰 𝐁𝐨𝐠𝐚𝐜𝐞𝐰𝐢𝐜𝐳 𝐩𝐬. "𝐑𝐚𝐤"
Maria Czosnek oraz Skautki Europy, dzięki którym mogliśmy posłuchać wspomnień oraz wspaniałych słów na podsumowanie o ŁAŃCUCHU POKOJU, którego staliśmy się częścią.
Podziękowania ogromne również składamy dla naszych wspaniałych druhów z Ochotnicza Straż Pożarna w Czarnej, którzy zabezpieczyli cały bieg oraz wsparli organizacyjnie.
Gmina Czarna powiat Łańcut Wójt Edward Dobrzański i zastępca Marcin Brzychc zabezpieczyli byśmy mieli co smażyć i grillować, zaś teren został użyczony od Koła Myśliwskiego DIANA.

GOKiR Czarna wykorzystuje cookies, które są umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo zmienić te ustawienia, korzystając z ustawień przeglądarki internetowej.