Piknik "Bezpieczna Rodzina" w Dąbrówkach

W najbliższą niedzielę 28 maja zapraszamy na piknik BEZPIECZNA RODZINA, który odbędzie się w Dąbrówkach.

Wspólnie z Zespołem Szkół i Radą Rodziców w Dąbrówkach, KS Dąbrówki, KGW w Dąbrówkach, przygotowaliśmy wiele atrakcji, m.in. występy artystyczne, koncerty, pokazy, święto kolorów Holly czy konkursy z nagrodami.

W programie w części artystycznej zobaczymy dzieci i młodzież z Zespołu Szkół w Dąbrówkach, z zespołu Krzemyki oraz Ekrol
Na scenie zobaczymy również nasz zespół działający przy Ośrodek Kultury w Dąbrówkach Golden AGE w towarzystwie młodej artystki z Dąbrówek.

Nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych w postaci dmuchanego i drewnianego placu zabaw, animacji oraz niespodzianek.
Zaczynamy o godz. 15.00.

Wynajem drewnianej strefy gier i zabaw sfinansowano ze środków Fundusz Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości.

Podczas pikniku jedna z uczennic z Zespołu Szkół w Dąbrówkach - wolontariuszka Schronisko dla zwierząt "Kundelek" zaprosi państwa do wspólnej zbiórki na rzesz psiaków i kociaków w tym schronisku. ( można przynosić karmę dla kotków i piesków, oraz wesprzeć zbiórkę do puszki na miejscu)

GOKiR Czarna wykorzystuje cookies, które są umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo zmienić te ustawienia, korzystając z ustawień przeglądarki internetowej.