Babski wieczór - spotkania ze sztuką

W weekend 5 i 6 marca 2022 Ośrodek Kultury w Czarnej zaprasza na „Babski Wieczór”.

Spektakl „Warto rozmawiać” w wykonaniu teatru Do Trzech Razy Sztuka i wystawa twórczości artystycznej Agnieszki Nawłoki pt „GRANICA- między niepewnością, a ukrytymi pragnieniami”.

Po tej długiej przerwie niezależnej od nas nareszcie z radością możemy zaprosić Państwa na Babski wieczór- Spotkania ze sztuką. W związku z wydarzeniami z 2019 roku wiele osób nie mogło zobaczyć wówczas przygotowanego spektaklu dlatego Teatr „Do Trzech Razy Sztuka” postanowił powtórzyć farsę pt. „Warto rozmawiać” w reżyserii Mirosława Pelca. Nawet jeśli ktoś miał szczęście widzieć już przedstawienie to i tak zapewniamy wspaniałą zabawę i dużą dawkę humoru. Z pewnością po raz kolejny zaskoczy Was wspaniała gra aktorów, których już nie śmiemy nazywać amatorami. Za to, z dumą podkreślamy, że są mieszkańcami Gmina Czarna powiat Łańcut

Spektakl WARTO ROZMAWIAĆ to opowieść o małżonkach, którzy są ze sobą od prawie 20 lat. Żadne z nich nie jest święte – oboje są uwikłani w romanse i różne miłosne perypetie. Intryga rozgrywa się pod okiem Nadii – błyskotliwej pomocy domowej. Nadia jest nie tylko obserwatorką, ale także reżyserem tego „miłosnego labiryntu”. Jak potoczą się losy bohaterów?
Kolejną atrakcją „Babskiego Wieczoru” będzie wystawa twórczości artystycznej Agnieszki Nawłoki – właścicielki Pracownia Artystyczna Dotyk Ziemi, w której to pasja-miłość łączy się z doświadczeniem, a ceramika łączy się z fotografią i malarstwem.
To miejsce projektowania i wytwarzania ceramiki artystycznej, malowania obrazów, jak również wykonywania sesji fotograficznych.

Początek imprezy zaplanowano na godzinę 18:00 (zarówno w sobotę, jak i w niedzielę). Spektakl przeznaczony jest dla osób, które ukończyły 15 lat. Bilety można nabyć w cenie 20 zł. Lub zarezerwować pod nr 17 226 23 23.


GOKiR Czarna wykorzystuje cookies, które są umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo zmienić te ustawienia, korzystając z ustawień przeglądarki internetowej.