Utworzenie mobilnej aplikacji turystycznej

 

Aplikacja mobilna „Ośrodek Garncarski Medynia” z audioprzewodnikiem prezentuje wszystkie atrakcje, które czekają na turystów odwiedzających to unikatowe miejsce oraz jego okolice na Garncarskim Szlaku. Pełni ona rolę mobilnego przewodnika, którego zadaniem jest ułatwienie poruszania się po terenie i dotarcie do potrzebnych informacji na temat odwiedzanych miejsc. Aplikacja informuje również o aktualnych wydarzeniach odbywających się w regionie. Dodatkowo przewodnik wzbogacony jest o wirtualne spacery oraz wersję audio, w której lektor opowiada o wybranych miejscach na terenie Ośrodka. Dzięki zastosowanej technologii GPS użytkownik w każdej chwili może poznać swoją dokładną pozycję, znaleźć na mapie interesujący go obiekt i odnaleźć do niego najkrótszą drogę, którą aplikacja automatycznie wyznaczy. Aplikacja dostępna na smartfony z systemami Android i iOs powstała w oparciu o autorską technologię Treespot. Wykonanała ją firma Amistad na zlecenie Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji w Czarnej k/Łańcuta.

 

Projekt „Stworzenie mobilnej aplikacji turystycznej oraz portalu turystycznego i zagospodarowanie infrastruktury turystycznej ośrodka garncarskiego w Gminie Czarna” sfinansowany został w zakresie małych projektów w ramach działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju PROW. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa inwestująca w obszary wiejskie. Zadanie zrealizowane w ramach projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 Leader Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007–2014.

 

Aplikacja dostępna jest bezpłatnie w sklepach:

Google Play

iOS App Store

GOKiR Czarna wykorzystuje cookies, które są umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo zmienić te ustawienia, korzystając z ustawień przeglądarki internetowej.