𝐏𝐢𝐤𝐧𝐢𝐤 𝐰 𝐃𝐚̨𝐛𝐫𝐨́𝐰𝐤𝐚𝐜𝐡 𝐳𝐚 𝐧𝐚𝐦𝐢 - fotorelacja

W poniedziałkowe przedpołudnie na gorąco po niedzielnych emocjach śpieszymy z gratulacjami i podziękowaniami dla organizatorów Pikniku w Dąbrówkach dla Zespół Szkół w DąbrówkachDyrekcji i Rady Pedagogicznej oraz Rady Rodziców.

Jak co roku na scenie zaprezentowały się dzieci z przedszkola i klas nauczania początkowego przygotowane przez panie nauczycielki i wychowawczynie. Śpiewem, wierszem i tańcem najmłodsi dziękowalirodzicom za codzienny trud wkładany w ich wychowanie.
🥳Organizatorzy zapewnili tego dnia wiele atrakcji z których myślimy, że korzystano z radością.
👉Podczas pikniku mieliśmy okazje spotkać się z członkami: OSP Krzemienicai Ochotnicza Straż Pożarna w Czarnej, którzy przygotowali świetny pokazy ratownictwa wodnego, członkami Stowarzyszenia Rekonstrukcyjnego Szabelska BraćFunkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Łańcucie.

👉Na zakończenie już tradycyjnie rozlosowano nagrody.

🥰W imieniu najmłodszych dziękujemy Panu Wójtowi Józefowi Buk, Panu Radnemu Markowi Maternowskiemu za przekazane słodycze dla najmłodszych.

Obszerna fotorelacja na Zespół Szkół w DąbrówkachDziękujemy serdecznie za współpracę.

GOKiR Czarna wykorzystuje cookies, które są umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo zmienić te ustawienia, korzystając z ustawień przeglądarki internetowej.