𝒟𝓏𝒾ℯ𝓃́ 𝒟𝓏𝒾𝒶ł𝒶𝒸𝓏𝒶 𝒦𝓊𝓁𝓉𝓊𝓇𝓎

Dziś wyjątkowy dla nas dzień - 𝒟𝓏𝒾ℯ𝓃́ 𝒟𝓏𝒾𝒶ł𝒶𝒸𝓏𝒶 𝒦𝓊𝓁𝓉𝓊𝓇𝓎. Nasze małe święto.

Ale nie tylko nasze! To dzień każdego, kto swoim działaniem przyczynia się do rozwoju kultury. Każdego, kto czuje i rozumie, jaka ta dziedzina jest ważna dla nas wszystkich, jak prowokuje do myślenia, pobudza kreatywność, wyzwala emocje. Pozwala poczuć się wyjątkowo, a co najważniejsze, wzbogaca nas samych...

Z tego miejsca, dziękujemy serdecznie wszystkim pracownikom GminnegoOśrodka Kultury i Rekreacji w Czarnej, którzy wnoszą całe serce w swoją pracę i tym sercem dzielą się z Wami. Dziękujemy instruktorom, artystom, osobom z którymi współpracujemy na co dzień ale i przy projektach oraz konkretnych wydarzeniach. Dziękujemy uczestnikom naszych zajęć, za to, że jesteście częścią tej kulturalnej społeczności i zaskakujecie nas ciągle efektami swojej pracy. Dziękujemy wszystkim osobom, które są zaangażowane w tworzenie kultury w naszej gminie, to dzięki Wam możemy docierać do wszystkich mieszkańców i nie tylko!


GOKiR Czarna wykorzystuje cookies, które są umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo zmienić te ustawienia, korzystając z ustawień przeglądarki internetowej.