𝐕 𝐋𝐄𝐒́𝐍𝐀 𝐙𝐀𝐃𝐘𝐌𝐀 𝐖 𝐂𝐙𝐀𝐑𝐍𝐄𝐉 - 𝐙𝐈𝐌𝐎𝐖𝐘 𝐌𝐀𝐑𝐀𝐓𝐎𝐍 𝐑𝐎𝐖𝐄𝐑𝐎𝐖𝐘


Już w najbliższą niedzielę wspólnie z Łańcuckie Towarzystwo Cyklistów oraz Gmina Czarna powiat Łańcut zapraszamy na V edycję Leśnej Zadymy. Maraton jak co roku wystartuje na terenie masywu leśnego w Czarnej.

Tegoroczną edycję Zadymy patronatem honorowym objęli Starosta Łańcucki oraz Wójt Gminy Czarna,
Każdy uczestnik otrzyma tradycyjnie okolicznościowy i niepowtarzalny medal, w których sfinansowanie włączyła się Gmina Czarna powiat Łańcut.

Trasa prowadzić będzie po duktach leśnych a ich przebieg uzależniony będzie od pogody. Według najnowszych prognoz spodziewać się można trasy o zróżnicowanym podłożu: od twardego szutru, po trawiaste, piaszczyste oraz liczne korzenie. Dystans 36 km pokonywany będzie na dwóch rundach. Przewyższenia małe - ok. 300m, ale cały czas będą pagórki oraz podjazdy na Lisią Górę, Wilczą Górę i na Stawy. Ponadto rozgrywany będzie wyścig eBike TOUR dla zawodników jeżdżących rowerami elektrycznymi.


GOKiR Czarna wykorzystuje cookies, które są umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo zmienić te ustawienia, korzystając z ustawień przeglądarki internetowej.