Rodzinny Piknik pod Remizą w Czarnej już w najbliższą niedzielę

Pokazy i prezentacje, konkursy i rozgrywki rodzinne, występy artystyczne, to wszystko będzie czekało na Was w niedzielę 4 czerwca.
 
Wspólnie z wszystkimi organizatorami Gmina Czarna powiat Łańcut, Radą Rodziców i Zespołem Szkół, Sołtysem i Radą Sołecką w Czarnej oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Czarnej zapraszamy serdecznie! Zaczynamy o godz. 15.00.
 
W części artystycznej wystąpią dzieci i młodzież z Zespołu Szkół w Czarnej, oraz zespoły taneczne Krzemyki, Ekrol oraz "Mały Flesz". Po występach zaprosimy na wspólne zumbowanie, jogę dla dzieci z Stonoga Joga. , pokazy i prezentacje strażackie oraz tradycji pszczelarskich. Będzie z nami Gminna Orkiestra Dęta, która poprowadzi warsztaty muzyczne.
 
Nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych w postaci warsztatów, planszówek XXL, dmuchanego placu zabaw, animacji, koła fortuny, licznych konkursów oraz niespodzianek.
 
Catering przygotują rodzice z Zespołu Szkół w Czarnej.
 
Będzie z nami również Dogoń Ogon oraz Karate Kyokushin Łańcut.
 
Pogodę mamy zamówioną 😉 więc nie może Was zabraknąć!


GOKiR Czarna wykorzystuje cookies, które są umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo zmienić te ustawienia, korzystając z ustawień przeglądarki internetowej.