ZA NAMI PIKNIK W WOLI MAŁEJ - fotorelacja


Pod hasłem BEZPIECZNY DOM bawiliśmy się w uroczym zakątku jakim jest „ogród za murami”.

Wspólnie z Gmina Czarna powiat Łańcut, KGW Wola Mała, Zespołem Szkół w Woli Małej oraz Radą Rodziców przygotowaliśmy wiele atrakcji, które przyciągnęły do naszej miejscowości prawdziwe tłumy!

W programie w części artystycznej zobaczyliśmy dzieci i młodzież z Zespół Szkół Wola Mała, Zespół Śpiewaczy i Kapela Wolanie, "Łukawianie" oraz Kapela Ludowa "Brzeziny". Z działających przy GOKiR w Czarnej zespołów podziwiać mogliśmy Kapelę Zespołu Regionalnego Wesele Krzemienickie, Jakubki oraz roztańczone Krzemyki.

Nie zabrakło atrakcji dla najmłodszych, pokazów, warsztatów kreatywnych i konkursów, w których nagrody ufundowała Gmina Czarna powiat Łańcut. Obecna z nami była Komenda Powiatowa Policji w Łańcucie oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Czarnej, która przygotowała dla nas pokaz i instruktaż jak postępować w przypadku pożaru naczynia z olejem w obrębie urządzeń kuchennych, a o catering na pikniku zadbały Panie z koła gospodyń oraz Rada Rodziców.

Piknik pn. BEZPIECZNY DOM sfinansowano ze środków Fundusz Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości.
Dziękujemy Dyrekcji szkoły za świetną współpracę, a także wszystkim osobom zaangażowanym w organizację wydarzenia.

Fot. Krystian Wołos

GOKiR Czarna wykorzystuje cookies, które są umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo zmienić te ustawienia, korzystając z ustawień przeglądarki internetowej.