Zapraszamy na niezwykłą przygodę!

Każda ścieżka może prowadzić do miejsc niezwykłych, skrywających tajemnice dawnych czasów, opowiadających o nadal żywych tradycjach i zapomnianych legendach.


 

Już w sobotę 10 września zapraszamy  do udziału w grze terenowej, która poprowadzi przez najciekawsze punkty na mapie dziedzictwa kulturowego Krzemienicy. Uczestnicy odkryją na nowo jego niezwykłą historię, z unikalnymi tradycjami, niezapomnianymi smakami oraz wspaniałą międzyludzką więzią i gościnnością na której wszystko się opiera. Zostaną „Odkrywcami krzemienickich tradycji”.

Przyjdź, zarejestruj się, zagraj i wygraj nagrodę!

Rejestracja uczestników w punkcie informacyjnym przy Ośrodku Kultury w Krzemienicy od godz. 12.00. Zakończenie gry i losowanie nagród o godz. 16.00. W programie koncert Kapeli Wesela Krzemienickego. Trasę można przejść pieszo - zachęcamy całe rodziny do wzięcia udziału w zabawie.

Gra terenowa jest częścią  obchodów Jubileuszu 75-lecia Zespołu Regionalnego Wesele Krzemienickie, organizowana w ramach 30. Europejskich Dni Dziedzictwa. Partnerem wydarzenia jest Województwo Podkarpackie.


Do pobrania: Regulamin gry


Szczegółowe informacje w biurze GOKiR nr tel. 17 226 23 23


 


GOKiR Czarna wykorzystuje cookies, które są umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo zmienić te ustawienia, korzystając z ustawień przeglądarki internetowej.