Warsztaty taneczne, plastyczne i teatralne – ruszyła rekrutacja


Rozpoczynamy zapisy na warsztaty w ramach projektu "W słowiańskim świecie Słońcesława", zaplanowane na sierpień i wrzesień w dwóch naszych ośrodkach:

 

  • TANECZNE 7-16 lat (prow. Jadwiga Leńczyk) - OK w Czarnej
  • TEATRALNE 13-16 lat (prow. Natalia Koza) - OK w Krzemienicy
  • PLASTYCZNE 7-16 lat (prow. Bartosz Nalepa) - OK w Krzemienicy

 

Zapisy odbywają się telefonicznie pod numerem 17 226 23 23 . Ilość miejsc ograniczona!

 

Podsumowaniem dwumiesięcznych warsztatów będzie widowisko teatralne zaplanowane na październik br. Będzie ono interdyscyplinarnym i wielowymiarowym wydarzeniem, inspirowanym twórczością Franciszka Frączka, łączącym teatr, taniec, sztuki wizualne i malarstwo.


Wszystkich chętnych zapraszamy również 8 lub 9 sierpnia do ośrodków kultury w Czarnej lub Krzemienicy na wirtualne spotkanie z osobą "Słońcesława". Będzie to niezwykłe wprowadzenie do twórczości artysty. Dzięki przygotowanej wizualizacji trzech obrazów w technice 3D, uczestnicy spotkania poprzez użycie okularów VR, znajdą się niejako w obrazach artysty. Dzięki temu zyskają nowe spojrzenie na dwuwymiarowe obrazy, wejdą w świat artysty, co przełoży się na lepsze zrozumienie jego twórczości. Szczegółowe informacje znajdują się na plakacie.


Projekt "W słowiańskim świecie Słońcesława" dofinansowany jest ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury: Kultura - Interwencje. Edycja 2022


GOKiR Czarna wykorzystuje cookies, które są umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo zmienić te ustawienia, korzystając z ustawień przeglądarki internetowej.