Gminny Karnawał - fotorelacja

Wiele osób i wiele pomysłów do tego radość i entuzjazm spotkały się wczorajszego południa podczas Gminnego Karnawału. Wydarzenie tym ważniejsze, że odbyło się tylko dzięki współpracy i zaangażowaniu wielu osób. Dlatego pragniemy serdecznie podziękować:
-Klub Kobiet - Jagodzianki za niemal 100% organizację i zaangażowanie
-Komendzie Powiatowej Policji w Łańcucie oraz jednostkom Ochotnicza Straż Pożarna w Medyni Łańcuckiej i Ochotnicza Straż Pożarna w Zalesiu za pomoc w zabezpieczeniu trasy i uczestników Karnawałowego korowodu
-Strażacy dodatkowo pomogli w organizacji grilla oraz przejeździe reprezentacji Dąbrówek
-Stanisławowi Kotuli za fotorelację
-Eli Kępie za zorganizowanie niezliczonej ilości strojów, w których każdy mógł znaleźć coś dla siebie.
I Dziękujemy Wam wszystkim, którzy tak chętnie odpowiedzieli na nasze zaproszenie i pojawili się w naszym tanecznym przejściu. Śnieżną Belgijkę zatańczyła reprezentacja młodzieży z Dąbrówek, za co serdecznie dziękujemy również Ks. Mateuszowi Berdychowskiemu oraz Joli Wawrykowicz za poświęcony czas i obecność.
Do gorącej Zumby zaprosiły panie trenujące regularnie w naszym Ośrodku. Dziewczyny bez Was nie moglibyśmy się tak rozgrzać.

GOKiR Czarna wykorzystuje cookies, które są umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo zmienić te ustawienia, korzystając z ustawień przeglądarki internetowej.