Kalendarz Gminy Czarna na rok 2021

Pasja to coś, co płynie z serca, karmi naszą duszę.

Mariusz Tomaszewski

KALENDARZ  PEŁEN  RADOŚCI

Uznanie z jakim spotkał się kalendarz Gminy Czarna na 2020 rok, zachęcił do kontynuacji pomysłu w kolejnej publikacji na 2021 rok. Tyle pasji mieszkańców zasługuje na przedstawienie szerokiemu gronu. Z przyjemnością zebraliśmy je ukazując w żartobliwym, czasem przejaskrawiony kontekście, licząc że wywołają uśmiech na twarzach oglądających. Wiele w nich radości, bo ludzie którzy żyją swoją pasją, noszą w sobie twórczą radość, energię, poczucie spełnienia. Bohaterzy tegorocznej edycji to osoby, które kochają tworzyć cukiernicze dzieła sztuki, pielęgnują tradycje, zbierają, odnawiają i otaczają się zabytkowymi przedmiotami z duszą, znają i kochają przyrodę, spędzają czas na wędkowaniu, dbają o kondycję fizyczną i zdrowe życie, pochłania ich malarstwo, są pedagogami z powołania,  pasjonują się jazdą konną czy spełniają w aktorstwie. Wielu z nich znanych jest doskonale lokalnemu środowisku ze swojego społecznego zaangażowania. Są też tacy, których osiągnięcia znane są w całej Polsce a mniej w ich miejscu zamieszkania.

Zamiłowanie do realizacji czegoś przynosi same korzyści. Wpływa zbawiennie na zdrowie fizyczne i psychiczne. Rozwija, otwiera na innych, ubogaca, daje zadowolenie. Jeśli jeszcze łączy się z wykonywaną pracą, zawodem, można mówić o prawdziwym szczęściu.  Wierzymy, że każdy nosi w sobie tę iskrę Bożą, darowany talent. Warto go znaleźć i nim żyć tak jak pasjonaci na kartach Kalendarza Gminy Czarna na 2021 rok. Niech będzie to dobry rok, by troski nie przeszkadzały nam w realizacji dobrych, twórczych zamierzeń.

                                                                                                         

Jolanta SupersonGOKiR Czarna wykorzystuje cookies, które są umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo zmienić te ustawienia, korzystając z ustawień przeglądarki internetowej.