Timur Karim - „Portret orientalny i nie tylko”- wernisaż wystawy

Zapraszamy na wystawę artysty, który niedawno sprowadził się do Krzemienicy. Timur Karim pochodzi z Tadżykistanu. Jest malarzem i konserwatorem zabytków. Ukończył Akademię Sztuk Pięknych w Sankt Petersburgu - obronił dyplom w słynnej tamtejszej pracowni portretu. Od 22 lat mieszka w Polsce, a od lutego 2020 w naszej miejscowości. Przyznaje, że zamieszkał w tych okolicach, bo zakochał się w łańcuckim Zamku. Ważnym tematem w twórczości Timura jest portret. Na wystawie będzie można obejrzeć prace, które powstały po podróży artysty do Maroka. Pojawią się także akcenty związane z krajem pochodzenia malarza, i nie tylko one. Wernisaż odbędzie się w piątek 26 czerwca o godzinie 19:00. Wystawa „Portret orientalny i nie tylko” będzie czynna do 30 sierpnia.


UWAGA: W związku z otwarciem wystawy Timura Karima w Krzemienicy pragniemy przypomnieć drogim gościom aby nie zapomnieli zabrać z sobą maseczek.
👉 Informujemy również wszystkich Państwa, że wystawę będzie można oglądać indywidualnie przez cały lipiec i sierpień od poniedziałku do piątku w godz. 16.00-20.00.GOKiR Czarna wykorzystuje cookies, które są umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo zmienić te ustawienia, korzystając z ustawień przeglądarki internetowej.