Pracownia ZPT w Woli Małej - I warsztaty w ramach inicjatywy Twórczy Ferment w Pustostanach

Rozpoczynamy realizację drugiego etapu projektu Dofinansowanego przez NCK, w której zabieramy się za pracę. Warsztaty, spotkania, rozmowy, wspomnienia, muzyka, wnętrza, tradycja i nowoczesność. Wszystko to pojawi się w czasie realizacji Waszych pomysłów.
We wtorek spotkaliśmy się na Woli Małej z projektantką Natalią Kubicką, która pokazała różne pomysły, aranżacje i rozwiązania na stworzenie Pracowni ZPT. Już wiemy, że będzie to fantastyczne miejsce, o którym marzyli wszyscy mieszkańcy, Ci młodsi i Ci nieco starsi. Pozwoli i umożliwi spotkania każdej grupie wiekowej. 
Ciekawi jesteście co powstanie, kto nas odwiedzi i co zmalujemy w pustostanie w Woli Małej? Koniecznie odwiedźcie nas tuż po zakończeniu remontu. Pierwsze zajęcia/warsztaty już we wrześniu. Tymczasem prosimy Was o pomoc w gromadzeniu zdjęć z czasów PRLu. Wielu mieszkańców takie posiada w swoich kolekcjach, chcemy je pokazać i powspominać czasy bogatej działalności wówczas Gminnego Ośrodka Kultury w Woli Małej.

GOKiR Czarna wykorzystuje cookies, które są umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo zmienić te ustawienia, korzystając z ustawień przeglądarki internetowej.