𝑼𝑻𝑲𝑨𝑵𝑬 𝑯𝑰𝑺𝑻𝑶𝑹𝑰𝑬 𝑪𝒁𝑨𝑹𝑵𝑬𝑱

Zapraszamy Was w podróż ukazującą rzemieślnicze dziedzictwo Czarnej.
Podczas spektaklu "Siała se Kasia len" w reż. 𝐌𝐚ł𝐠𝐨𝐫𝐳𝐚𝐭𝐲 𝐒𝐨𝐰𝐲 przypomnimy czasy ośrodka tkackiego, którego znaczącą część stanowili Czarniacy.
Data dodania: 14.02.2024

Bezpłatne badania w ramach programu "Profilaktyka 40 Plus"

Rusza akcja bezpłatnych badań w ramach programu "Profilaktyka 40Plus" w naszej Gminie.
Szczegółowy harmonogram badań oraz więcej informacji o rejestracji na plakacie.
Data dodania: 12.02.2024

Wyjazd na 𝐋𝐎𝐃𝐎𝐖𝐈𝐒𝐊𝐎 już za nami.

Drugi tydzień ferii rozpoczęliśmy wspólnym wyjazdem 50-tki dzieci i młodzieży terenu Gmina Czarna powiat Łańcut na kryte lodowisko do Rzeszowa Lodowa Tafla - Lodowisko Rzeszów na ul. Wyspiańskiego.

Data dodania: 05.02.2024

Punkt nieodpłatnej pomocy prawnej

Informujemy, że w Ośrodku Kultury w Czarnej funkcjonuje punkt nieodpłatnej pomocy prawnej. Zainteresowani poradami przyjmowani są w każdy czwartek w godzinach 15.00-19.00.

Data dodania: 02.02.2024

𝐕 𝐌𝐚𝐫𝐚𝐭𝐨𝐧 𝐋𝐄𝐒́𝐍𝐀 𝐙𝐀𝐃𝐘𝐌𝐀 𝐖 𝐂𝐙𝐀𝐑𝐍𝐄𝐉 za nami - fotorelacja cz. 2

W niedzielę 28 stycznia 2024 r wielu kolarzy zgłosiło się na start V edycji Leśnej Zadymy w Czarnej k/Łańcuta, którą zorganizowało Łańcuckie Towarzystwo Cyklistów wspólnie z GOKiR w Czarnej.

Data dodania: 01.02.2024

𝐕 𝐋𝐄𝐒́𝐍𝐀 𝐙𝐀𝐃𝐘𝐌𝐀 𝐖 𝐂𝐙𝐀𝐑𝐍𝐄𝐉 - 𝐙𝐈𝐌𝐎𝐖𝐘 𝐌𝐀𝐑𝐀𝐓𝐎𝐍 𝐑𝐎𝐖𝐄𝐑𝐎𝐖𝐘

Już w najbliższą niedzielę wspólnie z Łańcuckie Towarzystwo Cyklistów oraz Gmina Czarna powiat Łańcut zapraszamy na V edycję Leśnej Zadymy. Maraton jak co roku wystartuje na terenie masywu leśnego w Czarnej.

Data dodania: 25.01.2024

Ferie z GOKiR-em

𝐅𝐞𝐫𝐢𝐞 𝐳𝐢𝐦𝐨𝐰𝐞 𝐩𝐫𝐳𝐞𝐝 𝐧𝐚𝐦𝐢

Jeśli planujecie już ferie, sprawdźcie koniecznie co będzie się u nas działo!
Data dodania: 24.01.2024

Krzemienicka Opowieść o Bożym Narodzeniu

Wspólne kolędowanie krzemienickich muzyków za nami.
Krzemienicka opowieść o Bożym Narodzeniu przeniosła nas w sobotni wieczór w czasie, przypominając atmosferę mijających już świąt. W ten magiczny nastrój wprowadziły nas zespoły Kremenez Band ,Jakubki oraz Krzemyki , a psotne Draby z Wesele Krzemienickie z życzeniami szczęścia i urodzaju zapewniły mnóstwo śmiechu i zabawy.
Data dodania: 22.01.2024

Dzień Seniora w Ośrodku Kultury w Dąbrówkach

W sobotę 20 stycznia, w Ośrodku Kultury w Dąbrówkach spotkaliśmy się z okazji dnia Babci i Dziadzia. Tradycyjnie świętowaliśmy wraz z seniorami, zaś w programie artystycznym wystąpili uczniowie z Zespół Szkół w Dąbrówkach przygotowane przez panią Renatę Kątnik i Renatę Góral.

Data dodania: 22.01.2024

Warsztaty tkackie w Ośrodku Kultury w Czarnej

Ktoś kiedyś powiedział, że "tkanie jest jak medytacja". I nie sposób się z tym stwierdzenie nie zgodzić obserwując skupienie i zaangażowanie, z jakim uczestnicy naszych warsztatów oddają się temu zajęciu podczas naszych cotygodniowych warsztatów.
A efekty? Sami zobaczcie... 

Warsztaty realizowane w ramach projektu "PODKARPACKA KULTURA BEZ BARIER" wspólnie z Podkarpackie Stowarzyszenie dla Aktywnych Rodzin
Partner projektu: Norsensus Mediaforum
Data dodania: 08.01.2024
GOKiR Czarna wykorzystuje cookies, które są umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo zmienić te ustawienia, korzystając z ustawień przeglądarki internetowej.