Konkurs na talent muzyczny "Muza w kapciach"

GOKiR w Czarnej zaprasza wszystkich małych i dużych do udziału w konkursie na pochwalenie się swoim muzycznym talentem. Jak wskazuje tytuł nie trzeba w tym celu nawet zakładać butów!  A co należy zrobić? Sprawdź...

Data dodania: 15.05.2020

Zespół taneczny z Krzemienicy trzyma formę podczas pandemii

Zespół taneczny w Krzemienicy intensywnie wykorzystuje czas pandemii na pracę nad formą. Na filmie pokazujemy krótką rozgrzewkę prowadzoną przez instruktorkę Jadwigę Leńczyk, która łączy się z dziećmi dwa razy w tygodniu za pomocą aplikacji "ZOOM".

Data dodania: 11.05.2020

I Wirtualna Wyprawa Rowerowa Garncarskim Szlakiem

Niezwykła sytuacja ostatnich miesięcy spowodowała, że niemożliwa będzie organizacja naszej corocznej wyprawy. Postanowiliśmy więc zaprosić Was wszystkich do wspólnej zabawy, która będzie trwała do 3 maja 2020 roku.

Data dodania: 28.04.2020

Maseczki ochronne dla mieszkańców Gminy Czarna

Jak wiemy od dziś zasłaniamy twarz dlatego Gmina Czarna zakupiła maseczki dla mieszkańców, w których dystrybucję aktywnie włączyły się wszystkie Ośrodki Kultury. Maseczki ochronne zakupione przez Urząd Gminy w Czarnej dostarczane będą do domów przez Strażaków Ochotników, pracowników szkół, sportowców i innych.

Data dodania: 17.04.2020

#szyjemymaseczki - GOKiR Czarna - dołącz do grupy, zapraszamy

Chcielibyśmy publikować informacje kulturalne, zaproszenia na wydarzenia, organizować wystawy, koncerty, widzieć Was na naszych zajęciach... Niestety aktualnie nie jest to możliwe, za to jesteśmy jak zawsze dla Was.

Data dodania: 16.04.2020

Zajęcia z gliną - kółko ceramiczne - Ośrodek Garncarski Medynia

Tak się składa, że czas dany nam teraz pozwala przygotować trochę informacji o naszych cyklicznych zajęciach, które prowadzi Weronika Wojtowicz... i zrobić dla Was mini warsztaty ceramiczne on-line.

Data dodania: 09.04.2020

Międzynarodowy Dzień Teatru

Dziś Międzynarodowy Dzień Teatru - doskonała okazja aby przypomnieć dwie niedawne premiery w Krzemienicy i w Czarnej.

Data dodania: 27.03.2020

Lekcje toczenia naczyń na kole

Gdy minie zawierucha znów spotkamy się z Wami w Medyni. Tymczasem przygotowaliśmy dla Was kilka krótkich lekcji z toczenia naczyń na kole. Chodzi o to abyście nie zapomnieli jak się to robi i abyście byli przygotowani – gdy otworzymy dla Was nasze pracownie.

Do zobaczenia!

Data dodania: 23.03.2020

Apel do rodziców

Zauważamy spory ruch na placach zabaw, szczególnie przy Ośrodek Kultury w Medyni Łańcuckiej dlatego apelujemy do rodziców by dzieci jednak pozostały w domach.

Data dodania: 13.03.2020

Wielkanocne Warsztaty Florystyczne

Święta Wielkanocne coraz bliżej, zapraszamy na warsztaty florystyczne do Ośrodków Kultury w Zalesiu, Czarnej oraz Woli Małej.

Data dodania: 10.03.2020
GOKiR Czarna wykorzystuje cookies, które są umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo zmienić te ustawienia, korzystając z ustawień przeglądarki internetowej.