Wyniki Naboru w ramach projektu Twórczy Ferment w Pustostanach

Anioły są wśród nas - 7 tys. ( Wykorzystanie potencjału zespołów śpiewaczych i instrumentalnych  oraz utalentowanych dzieci w obu miejscowościach)
Pomaluj mój świat - 7 tys. ( Stworzenie mobilnego miejsca integracyjnego dla mieszkańców Dąbrówek, które będzie można rozstawić na dziedzińcu Ośrodka kultury w sezonie letnim i zimą w miejscu zaadaptowanego na ten cel pustostanu. Miejsce zostanie utworzone podczas cyklu warsztatów)
Twórczy Ferment - 7 tys. ( Utworzenie integracyjnej pracowni spotkań. W pracowni tematem przewodnim będą sprzęty, zdjęcia, czy nagrania z okresu lat 70-tych znajdujące się w Ośrodku Kultury w Woli Małej oraz  zgromadzone przez mieszkańców. Ideą miejsca będzie przetwarzanie przez młodzież elementów tworzących klimat lat PRLu w taki sposób aby były one ciekawe i atrakcyjne.)
Kulturalni Kulinarni - 2.100 zł ( Warsztaty kulinarne podczas, których młodzież będzie poznawać potrawy związane z obrzędami i świętami charakterystycznymi dla Ziemi Łańcuckiej)

GOKiR Czarna wykorzystuje cookies, które są umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo zmienić te ustawienia, korzystając z ustawień przeglądarki internetowej.