XXXIV Powiatowy Rajd Rowerowy po północnej stronie powiatu

Zachęcamy do udziału w Rajdzie Rowerowym - 9 września 2017 roku.

Data dodania: 30.08.2017

Pracownia ZPT w Woli Małej - I warsztaty w ramach inicjatywy Twórczy Ferment w Pustostanach

Rozpoczynamy realizację drugiego etapu projektu Dofinansowanego przez NCK, w której zabieramy się za pracę. Warsztaty, spotkania, rozmowy, wspomnienia, muzyka, wnętrza, tradycja i nowoczesność. Wszystko to pojawi się w czasie realizacji Waszych pomysłów.

Data dodania: 24.08.2017

Ogród spotkań w Dąbrówkach - I warsztaty w II części projektu

W II cz. Projektu " Twórczy Ferment w pustostanach" w Dąbrówkach ma powstać ogród spotkań. Właśnie wczoraj debatowaliśmy wspólnie z Architektką, jak powinien on wyglądać by każde spotkanie w nim było udane.

Data dodania: 24.08.2017

Festiwal Psalmów Dawidowych

24 sierpnia - 3 września 2017 roku

Data dodania: 18.08.2017

Narodowe Czytanie - Stanisław Wyspiański "Wesele"

Wójt Gminy Czarna, Koło Gospodyń Wiejskich w Krzemienicy, Gminna Biblioteka Publiczna w Czarnej oraz Ośrodek Kultury w Krzemienicy zapraszają na wspólne czytanie - 2 września 2017 roku o godz. 18.00 w Izbie Pamięci Kobiety Wiejskiej (Starej szkole) w Krzemienicy.

Data dodania: 17.08.2017

I Warsztaty w ramach projektu "Twórczy ferment w pustostanach"

Zapraszamy mieszkańców Dąbrówek i Woli Małej na spotkania oraz pierwsze warsztaty związane z inicjatywami "Pracownia ZPT w Woli Małej" i "Ogród Spotkań w Dąbrówkach", które organizowane są w ramach drugiej części projektu "Twórczy ferment w pustostanach".

Data dodania: 15.08.2017

Wakacje w Leśnej Zagrodzie w Czarnej

Tydzień pełen atrakcji, zapraszamy do rezerwacji.

Data dodania: 14.08.2017

Plener malarsko - przyrodniczy

Wakacyjny Plener Malarski, na który serdecznie zapraszamy wszystkich wielbicieli rysunku i malowania farbami. Plener odbędzie się w uroczym miejscu jakim jest Leśna Zagroda. W pieknych okolicznościach przyrody poznamy tajniki malarstwa.

Data dodania: 01.08.2017

Niedziela Gminy Czarna w Radawie

Promocja gminy Czarna wsród mieszkańców i turystyów w Radawie. Zapraszamy serdecznie.

Data dodania: 01.08.2017

Koncert Folklorystyczny w Krzemienicy w ramach XVII Światowego Festiwalu Zespołów Polonijnych

Zapraszamy na Koncert Folklorystyczny w ramach XVII Światowego Festiwalu Zespołów Polonijnych, który odbędzie się 22 lipca (sobota) przy Ośrodku Kultury w Krzemienicy. Początek o godz. 15.00, gościnnie wystąpią zespoły z Kanady i Rosji a także lokalne grupy. Imprezie towarzyszyć będzie wiele atrakcji, szczegóły na plakacie.

Data dodania: 13.07.2017