12 gniewnych ludzi w Żołyni

Teatr Dramatyczny z Krzemienicy zaprasza do GOK w Żołyni na dramat sądowy "12 gniewnych ludzi". Wstęp wolny.

Data dodania: 19.02.2018

Tradycyjne staropolskie Zapusty w Izbie Pamięci Kobiety Wiejskiej w Krzemienicy

Ważnym elementem w działalności naszej Izby Pamięci Kobiety Wiejskiej KGW w Krzemienicy jest przypominanie i kultywowanie rodzimych tradycji. Tym razem w naszej Izbie odbyły się tradycyjne   staropolskie zapusty ubogacone medialną prezentacją przybliżającą postać Franciszka Karpińskiego-autora królowej kolęd,, Bóg  się rodzi”.

Data dodania: 01.02.2018

Ferie zimowe 2018 z GOKiR-em w Czarnej

Zapraszamy do zapoznania się z wykazem zajęć organizowanych przez Ośrodki Kultury podczas Ferii Zimowych.

Data dodania: 22.01.2018

Spektakl "Bella Donna" gościnnie w Domu Kultury w Żołyni

Zapraszamy w niedzielę 21 stycznia, godz. 17.00 - wstęp wolny.

Fotorelacja tutaj.

Data dodania: 15.01.2018

Koncert Kolęd pt. "Pójdzmy wszyscy do stajenki" w Ośrodku Kultury w Zalesiu

Zapraszamy serdecznie - 14 stycznia, godz. 16.00.

Data dodania: 08.01.2018

Bliżej Nieba - Świąteczny Koncert na Wzgórzu

Serdecznie zapraszamy do Medyni Głogowskiej na Świąteczny Koncert na Wzgórzu "Bliżej Nieba" - już w tę sobotę, 6 grudnia o godz. 17.00.

Data dodania: 04.01.2018

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania EUROGALICJA ogłasza nabór wniosków

Informacje o naborach.

Data dodania: 03.01.2018

Przedsylwestrowy spektakl "Bella Donna" z lampką szampana

Teatr Mimesis2 oraz Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji serdecznie zapraszają na przedsylwestrowy spektakl "Bella Donna" z lampką szampana. Bilety w cenie 20 zł do nabycia w biurze GOKiR.

Data dodania: 29.12.2017

Życzenia Bożonarodzeniowe

Szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia życzy zespół Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji w Czarnej.

Do życzeń dołączają się wszyscy biorący udział w nagraniu płyty Szczęśliwe czasy  wraz z tytułową kolędą.

Data dodania: 20.12.2017

Zakończono realizację projektu “Naczynia gliniane - dziedzictwo niematerialne ośrodka garncarskiego w Medyni Głogowskiej"

Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury

i Dziedzictwa Narodowego.