Koncert Folklorystyczny w Krzemienicy w ramach XVII Światowego Festiwalu Zespołów Polonijnych

Zapraszamy na Koncert Folklorystyczny w ramach XVII Światowego Festiwalu Zespołów Polonijnych, który odbędzie się 22 lipca (sobota) przy Ośrodku Kultury w Krzemienicy. Początek o godz. 15.00, gościnnie wystąpią zespoły z Kanady i Rosji a także lokalne grupy. Imprezie towarzyszyć będzie wiele atrakcji, szczegóły na plakacie.

Data dodania: 13.07.2017

Przetestuj mobilną aplikację turystyczną MEDYNIA

Przypominamy i zachęcamy do korzystania z aplikacji na smartfony. Informacje odnośnie Ośrodka Garncarskiego, ciekawe wydarzenia, atrakcje turystyczne i wiele innych w zasięgu ręki. Aplikacja dostępna na platformie Android oraz iOS.

Data dodania: 12.07.2017

Foto - wspomnienia z XXII Jarmarku Garncarskiego

Zapraszamy do oglądania galerii  z XXII Jarmarku Garncarskiego.

Data dodania: 10.07.2017

Niedzielna ZUMBA na Orliku w Czarnej

W okresie wakacyjnym w każdą niedzielę zapraszamy na godz. 19.00 na ZUMBĘ przy obiekcie Orlik w Czarnej.

Data dodania: 05.07.2017

Konferencja prasowa dotycząca Konkursu "Na kulinarnym szlaku Wschodniej Polski"

Konkurs odbędzie się podczas XXII Jarmarku Garncarskiego w Medyni Głogowskiej - 9 lipca 2017 r.

Data dodania: 04.07.2017

VII Wakacyjny Turniej z Piłką

Orlik w Czarnej zaprasza na kolejny coroczny turniej.

22, 23 lipca 2017 r.

Data dodania: 03.07.2017

Wakacje z GOKiR-em

Zapraszamy do udziału w zajęciach i wydarzeniach organizowanych przez GOKiR w Czarnej podczas Wakacji 2017. Na bieżąco dodawane będą informacje odnośnie zajęć w poszczególnych Ośrodkach Kultury.

Data dodania: 03.07.2017

Wyniki Naboru w ramach projektu Twórczy Ferment w Pustostanach

Wyczekiwane wyniki, pomysły i inicjatywy już znane. Serdecznie gratulujemy pomysłów!

Data dodania: 30.06.2017

Koncert zespołu De Mono na XXII Jarmarku Garncarskim w Medyni Głogowskiej

XXII Jarmark Garncarski będzie obfitował jak co roku w wiele atrakcji. Obowiązkowo pokazy i warsztaty ceramiczne, pyszne i regionalne kulinaria oraz muzyczne gwiazdy.
Z radością informujemy, że 9 lipca zagra i zaśpiewa dla wszystkich gości zespół De Mono. Już dziś gorąco zapraszamy.

Data dodania: 28.06.2017

XX Międzynarodowy Plener Malarsko - Rzeźbiarski w Leśnej Zagrodzie w Czarnej

5-16 lipca 2017 r. - szczegóły na plakacie.

Data dodania: 27.06.2017